لباس کار ارزان ضد آتش گرفتکی است

تجهیزات حفاظت فردی یا PPE به هر نوع تجهیزات یا لباس کار ارزان گفته می شود که فرد برای محافظت از آنها در برابر خطرات خاص و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطر استفاده می کند. مکان های کار صنعتی اغلب می توانند مکان خطرناکی باشند و PPE یک راه موثر و اثبات شده برای بهبود ایمنی یک مرکز است.

هر روز کارگران با پوشیدن PPE از صدمات و بیماری های احتمالی محافظت می شوند. PPE معمولا سطحی از محافظت در برابر تعدادی از خطرات مانند خطرات فیزیکی، رادیولوژیکی، شیمیایی، الکتریکی، بیولوژیکی و مکانیکی را فراهم می کند. PPE معمولی که در یک محل کار صنعتی پیدا خواهید کرد شامل دستکش ایمنی، چکمه های فولادی، جلیقه ایمنی، کلاه های سخت و موارد دیگر است.

OSHA مشخص کرده است که این مسئولیت کارفرماست که PPE مناسب و بدون هزینه برای کارگر فراهم کند. PPE باید راحت و قابل اعتماد باشد. باید در محیطی تمیز نگهداری شود و تمیز نگه داشته شود. کارفرمایان همچنین موظفند به هر یک از کارکنانی که در نقش خود از تجهیزات حفاظت فردی استفاده می کنند آموزش دهند.

کارگران باید بدانند چه زمانی PPE ضروری است، چه نوع ضروری است، چگونه به درستی از PPE استفاده کنند و بپوشند، محدودیت های تجهیزات، و چگونه به درستی از تجهیزات مراقبت و نگهداری کنند. اکثر استانداردهای PPE که OSHA اجرا می کند، استانداردهایی هستند که توسط ANSI ایجاد شده اند.

اگرچه PPE برای ایمنی محل کار بسیار مهم است، هرگز نباید آن را اولین خط حفاظتی در نظر گرفت. هنگام تلاش برای حذف یا کاهش خطرات در تأسیسات خود، بهتر است از طریق سلسله مراتب خطرات به آن نزدیک شوید. این یک سلسله مراتب است که کنترل خطر را از موثرترین و ایده آل ترین انتخاب تا آخرین خط دفاعی، از حذف تا تجهیزات حفاظت فردی رتبه بندی می کند.

PPE در انتهای سلسله مراتب قرار دارد زیرا کارفرما باید قبل از خرید PPE به خطر رسیدگی کند و آن را یک روز اعلام کند. ارزیابی می شود که آیا می توان خطر را حذف کرد یا جایگزین کرد یا اینکه خطر را می توان با کنترل های اداری و مهندسی کاهش داد. هنگامی که این گزینه ها را تمام کردید، سپس می توانید PPE مناسب را انتخاب کنید و مطمئن شوید که آن را به راحتی در محل کار در دسترس دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.